Tartan ve Kauçuk Zemin

♦Tenis Kortu             ♦Basketboll sahası            ♦Voleyboll sahası             ♦Koşu pisti              ♦Çocuk parkları

 

Zemin kaplama malzemeleri parçalar halindeki yere yapıştırma yolu ile uygulanmaktadır. Yapıştırma öncesi uygulanacak yüzey düz (beton vs.) olması gerekmektedir.

KAUÇUK ZEMİN

•Esnek; Kauçuk zemin kaplama malzemelerinin birçok farklı renk seçeneği ve deseni mevcuttur. Ticari tesislerde kullanılan iç yüzey materyalleriyle uyum içinde kullanılabilir.
•Kaymaz; Kauçuk karolar yoğun kullanım alanlarında, ıslak zeminlerde kaymayı engeller ve düşme riskini azaltır, bu sayede kauçuk döşendiği mekanda yürüme güvenliğinizi sağlar.
•Kalıcı; Kauçuk zemin kaplamaları yoğun kullanım alanlarında kullanıma dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. Hava koşullarına dayanıklıdır, su sızdırmaz, aşınmaya karşıdayanıklıdır. Yoğun kullanım alanlarına döşenen kauçuk zeminlerin yenilenme gereksinimi yoktur.
•Darbe emici; Kauçuk zeminde yürümek diğer zemin kaplamalarında yürümekten daha konforludur, düşmelerde vücudun aldığı darbe etkisini azaltır.Sporcularda eklem ve yan bağları yaralanmaktan korur. Kauçuk zeminler adımlardan ve tekerlekli aletlerden çıkan gürültüyü en aza indirir.
•Bakım; Kauçuk zeminlerin cilası malzemenin içine uygulandığı için yüzeyine ayrıca cila uygulayarak bakım yapmak gereksizdir.
Kullanım alanı;Kauçuk zemin dünyada yüzlerce stadyumda, spor ve eğlence tesislerinde, okullarda ve üniversitelerde, kamu ve askeri kuruluşlarda, hastanelerde, bakımevlerinde, rehabilitasyon merkezlerinde, çocuk parklarında, endüstri tesislerinde, müzelerde, ticari kuruluşlarda, ofislerde, perakende ve ulaşım tesislerine kullanılmaktadır
•Uygulama; Ağırlık taşıyabilen herhangi bir katman üzerine ek inşaat masrafı olmaksızın yerleştirilebilir. Yapıştırıcı malzeme ile kolay ve uygun maliyette uzun ömürlü yüzeyler yaratılır. Kenar, köşe ve emniyet kuşakları genişletilebilir. Kolay ve hızlı döşenir.
•Özellik; Kauçuğun kullanımı doğal kaynakların korunması adına olumludur. Kauçuk zemin kaplama ürünleri çevreye zarar vermeyen ürünlerdir. Artık maddeler, Kauçuk ürünlerin yapımında kullanılan yüksek kalitedeki bileşenler sayesinde minimuma iner. Herhangi bir sebepten dolayı uygulandığı yerden çıkartılan kauçuk kaplanmalar geri dönüşümlü oldukları için doğaya zarar vermeden kanunların gerektirdiği şekilde ortadan kaldırılabilir. Kauçuk zemin kaplamalarında kanserojen maddeler yoktur. Halojen, formaldehit, asbestos ve CFC gibi zararlı maddelerden tamamen farklıdır.

Tartan zemin pist 2    Tartan zemin pist

Döşemeler ,Perde duvarları ,Islak hacimler ,Tüneller ve yeraltı yapıları ,Havuzlar ,Göletler ,İçme suyu depoları ,Epoksi zemin kaplama sistemi ,Poliüretan zemin kaplama sistemi ,Self levelling şaplar ,Kauçuk zemin kaplama sistemleri, spor alanları,basket sahasi,basketbol sahalari ,cokuk parki,cocku oyun alanlari,golf sahasi,golf sahalari,yuruyus yollari,yuruyus alanlari,voleybol sahasi,tartan uygulamasi,tartan,tartan pist,tartan zemin, epoksi zemin kaplama, epoksi, epoksici, epoksi zeminci, kapalama, zemin ,epoksi, poliüretan zemin